بازدید از خانواده شهداء

بازدید از خانواده ی شهید سید رضا میرحسینی چاهوکی نخبه ی موشکی کشور به مناسبت هفته ی بسیج

به مناسبت هفته ی بسیج در تاریخ پنجشنبه ۹۷/۰۹/۰۱جمعی از اعضای سازمان بسیج مهندسین استان یزد با حضور در منزل نخبه موشکی کشور مهندس سید رضا میرحسینی چاهوکی با پدر شهید دیدار نمودند.

به مناسبت هفته ی بسیج در تاریخ پنجشنبه ۹۷/۰۹/۰۱ جمعی از اعضای سازمان بسیج مهندسین استان یزد با حضور در منزل نخبه موشکی کشور مهندس سید رضا میرحسینی چاهوکی با پدر شهید دیدار نمودند.

پدر شهید خاطراتی را از شهید سید رضا بیان نمودند که قسمتی از آن را ذکر میکنیم:

۲ سال قبل از به شهادت رسیدن،سید رضا در یکی از مناطق کوهستانی با جمعی از مهندسان مشغول به تست یکی از موشکها بودند که ناگهان انفجاری رخ میدهد و جمعی از نفرات به فیض شهادت نایل میگردند و باقی مجروح میگردند که سید رضا در این حادثه از ناحیه ی شکم ترکش میخورد.

چند ساعت بعد وقوع حادثه سید رضا با پدر تماس تلفنی برقرار میکند تا قبل اینکه خبر به گوش پدر برسد پدر را از نگرانی بیرون بیاورد،شرح وقوع حادثه را به نحو دیگر برای پدر بازگو میکند و میگوید که با چندی از همکاران سوار بر ماشین در حال رفتن به ماموریت بودن که ماشین چپ میکند و سرنشینان زخمی میشوند و برای خاطر جمعی میگوید که الان حال همه ی ما خوب است و به محل کار رفتیم و مشغول به انجام کار هستیم.

بعد از گذشت ۳ ماه سید رضا برای دیدار پدر به یزد می آید که آنموقع پدر متوجه می شود پسر از ناحیه ی شکم ترکش خورده است،پس از آن پدر به شدت از ادامه ی کار سید رضا در آن پادگان ممانعت میکند که شهید با صحبت و توضیح در مورد حساسیت حضور ایشان در پادگان و وجود پروژه های ناتمام مجددا دل پدر را بدست آورده و راهی محل خدمت میشود.

*شهید میرحسینی در ۲۱ آبان ماه سال ۱۳۹۰ به همراه سردار شهید حاج حسن تهرانی مقدم و جمعی از متخصصین موشکی کشور به شهادت رسیدند.

 

انتهای پیام

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.